Test
24.02.2020
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
 

Klikni a urob si reklamu
(Reklama od 3 Sk,-)
Pridanie novej reklamy na stránky www.tourist-channel.sk

Reklama od 3 Sk,- na stránkach www.tourist-channel.sk s možnosťou úhrady napr. cez Dialog v Tatrabanke, platobnou kartou vo VUB, alebo poštovou poukážkou prevodom na účet firmy J.C.Trade Bridge International s.r.o. - viď. platobné podmienky ďalej.

'Klikni a urob si reklamu - kliknutím na Vstupný formulár reklamy.


Cenník:


3,- Sk/1 deň - reklama bez obrázku

7,- Sk/1 deň - reklama text + obrázok

Ceny sú bez DPH.

Cena sa rozumie za jeden kalendárny deň počítajúc od prvého dňa umiestnenia na www.tourist-chennel.sk, objednávka reklamy minimálne 20 dní, jedna stránka formátu A4.


Platobné podmienky:


Platba predom na účet firmy J.C.Trade Bridge International s.r.o. č. 2622043207/1100 v Tatrabanke Bratislava, variabilný symbol 111.
Dátum umiestnenia Vašej reklamy na stránke www.tourist-channel.sk:
Dňom pripísania čiastky na objednanú dobu reklamy na účet firmy J.C.Trade Bridge International s.r.o.

Vaša stránka bude vyzerať napríklad takto,

klikni

a bude umiestnená v bloku Nákupy a služby navigačnéj stránky Vášho mesta/obce prezentovaného na www.tourist-channel.sk a taktiež v celoslovenskom bloku Nákupy a služby tejto stránky.

Ak nemáte radi formuláre pošlite Vašu ponuku e-mailom.
Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore