Test
24.05.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
 

english

AUTOCAMPING Slnečné skaly
(Rajecké Teplice)
 

Jediný autocamping v Rajeckej doline Slnečné skaly sa nachádza v nádhernom prírodnom prostredí, 3 km od kúpeľného mesta Rajecké Teplice.

Kapacita kempingu je 500 osôb. Plocha na kempovanie a stanovanie je trávnatá s možnosťami rozkladanie ohníkov.

ATC ponúka možnosť ubytovanie v štvorlôžkových chatkách, zruboch, prenájom indiánskych teepee a občerstvenie v bufete s malou záhradnou reštauráciou.

Hostia majú k dispozícii napojenie sa na elektrické prípojky, WC, sprchy a umývarku riadu. V kempingu sa nachádza volejbalové a futbalové ihrisko, detský areálik a mini indiánska osada.


ATC ponúka rôzne služby:

· pre deti jazdy na poníkoch v indiánskom tričku a farebných čelenkách
· požičovňu horských bicyklov
· požičovňu športových potrieb
· predaj palivového dreva
· predaj pohľadníc, máp a suvenírov.Možnosti plávania sú v termálnom kúpalisku LAURA cca 1,5 km v Rajeckých Tepliciach alebo v termálnych bazénoch VERONIKA cca 10 km v Rajci.
  • ak hľadáte kraj, kde horské chodníky sa vinú lesným tichom alebo dobré turistické, cykloturistické či skalolezecké trasy, možno vieme čo hľadáte.
  • ak hľadáte liečivé objatie termálneho prameňa, či krásu ľudovej architektúry a zvykov, alebo najväčší drevený pohyblivý betlehem VITAJTE V RAJECKEJ DOLINE.


Domovská stránka:
www.zenit.host.sk


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore