Test
28.02.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Folklór na Slovensku a Česku

 
Spája nás láska k folklóru.


  [ pridané: 14.10.2013 ]

Folklorista.sk
Spája nás láska k folklóru.
Na tomto portáli chceme pozdvihnúť a zviditeľniť prácu všetkých ľudí, ktorí sa folklóru venujú alebo venovali a je venovaný všetkým, ktorí hľadajú informácie o našich tradíciách zvykoch, kultúre, obyvateľoch, živote, o minulom a aktuálnom dianí v ľudovej tvorbe a jej súčasnej prezentácii v internetovej sieti. Budeme sa snažiť zhromaždiť informácie a prezentovať Slovensko v obrazoch minulosti a súčasnosti. Porovnáme, podiskutujeme a aj sa zabavíme spoločne tak, aby sa vám tento projekt páčil, aby ste ho mohli plne nerušene využívať a aby ste sa na túto stránku radi vracali.
Folklorista.sk
je spravodajsko-informačný portál s vlastnou a prvou internetovou Folklórnou televíziou a vlastnou sociálnou sieťou. Portál je špecializovaný na tradičnú ľudovú kultúru slovenského ľudu, informácie o obrazoch a podobách života našich predkov a súčasnom štylizovanom prenose, jej uchovávaniu. Prináša a sústreďuje aktuálne informácie zo Slovenska, zahraničia, z radou odborníkov, ale aj laikov, názory a komentáre na aktuálne dianie zo sveta slovenského folklóru.


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore