Test
27.05.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Folklór na Slovensku a Česku

 
Folklórne zrkadlenie Vianoce s Ekonómom


  [ pridané: 09.12.2013 ]

Folklórne zrkadlenie Vianoce s Ekonómom
V Ekonóme sa stretávajú študenti Ekonomickej univerzity i ďalších bratislavských stredných a vysokých škôl, ktorí sem prichádzajú študovať zo všetkých kútov Slovenska. Preto aj repertoár súboru je rovnako pestrý a pozostáva z ucelených programových blokov i samostatných tanečných, hudobných a speváckych čísel z viacerých regiónov: Myjavsko, Topoľčiansko, Ponitrie, Tekov, Liptov, Kysuce-Terchová, Podhalie, Horehronie, Podpoľanie, Spiš, Šariš, Zemplín.
Na záver programu vás pozývame na kapustnicu a čašu vína.
Poduajtie je realizované s podporou Ministerstva kultúry SR.
Ďalšie vstupenky, okrem predaja vstupeniek cez sieť ticketportal - kúp lístok,  je možné si osobne zakúpiť, príp. rezervovať v pokladniciach KZP. Viac na: http://www.kzp.sk/vstupenky


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore