Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
24.05.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Hrubý Šúr

Skutočná poloha obce Hrubý Šúr
 Zvýraznená atrakcia:  Rybolov a člnkovanie na Malom Dunaji
   
Hrubý Šúr-

V malebnom prostredí Podunajskej nížiny, 25 km východne od Bratislavy, 5 km od okresného mesta Senec na ceste smerom na Šamorín leží úhľadná dedinka Hrubý Šúr so 630 obyvateľmi a 750 ročnou históriou.
V okolí obce, hlavne pri Malom Dunaji a jeho ramene sú krásne lesy, kde sa dobre darí divej zveri, hlavne zajacom, bažantom, divým kačiciam a srnkám. Na Malom Dunaji, ktorý je 500 m od obce, je možnosť člnkovania aj s motorovými člnmi. V obci sa ťaží štrk, kde je možnosť športového rybolovu. V podniku Ponopan sa vyrábajú ponožky, v Eltrase elektrické rozvodné skrine a v autoservise sa robia bežné opravy áut.
Pre kolektívny šport je k dispozícii veľmi kvalitné futbalové ihrisko. V susedných obciach v Hrubej Borši a v Hurbanovej Vsi sú možnosti jazdy na koňoch. Ubytovacie možnosti sú na 5 km od obce v okresnom meste Senec.

       
Email adresa obce:
ocuhrubysur@stonline.sk

Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore