Test
20.06.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel *** Sĺňava

Hotel Sĺňava sa nachádza v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany, v tichom a malebnom prostredí okolia rieky Váh, 500 m od jazera Sĺňava. Od centra mesta je vzdialený cca 2 km. Piešťany sú najvýznamnejšie slovenské kúpele s vyše dvestoročnou tradíciou a sú preslávené unikátnymi prírodnými liečivými zdrojmi využívanými na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva.

Ubytovacie služby

Hotel ponúka ubytovanie v rekonštruovaných a nerekonštruovaných izbách dvojlôžkových s možnosťou prístelky, jednolôžkových s možnosťou prístelky, rodinných izbách a v apartmánoch. Všetky izby sú vybavené farebným TV prijímačom so SAT programom, rádiom, telefónom, sociálnym zariadením, sprchovým kútom a balkónom. V jednolôžkových izbách a v apartmánoch sa nachádzajú minibary.

Gastronomické služby

Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia s kapacitou 250 miest. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Hoteloví hostia môžu využiť aj služby hotelovej kaviarne, ktorej súčasťou je aj biliard, nočného klubu taktiež s biliardom alebo fitbaru, ktorý je v letných mesiacoch spojený s terasou. Počas posedenia na terase v atraktívnom prostredí môžu klienti využiť upravené ohnisko s roštom. Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná spoločenská miestnosť prepojená s kongresovou sálou B, kde je možné organizovať slávnostné večere až pre 550 osôb.

Doplnkové služby

Športovo-relaxačné centrum ponúka oddych v krytom plaveckom bazéne (25 x 12 m), klasické a podvodné masáže, perličkový kúpeľ, rašelinový, parafínový a teplý zábal, dýchanie koncentrovaného kyslíka, elektroterapiu, saunu a veľké fitnesscentrum. Na požiadanie hotel zabezpečí platenú lekársku prehliadku pre príslušné procedúry. Hostia môžu využiť služby požičovne bicyklov, zahrať si minigolf, badminton, ruské kolky maxišach, stolný tenis alebo biliard. Pre deti sú k dispozícii preliezky, hojdačky a pieskovisko na terase hotela. K ďalšej štandardnej ponuke hotela patria práčovnícke služby, kozmetika, kaderníctvo, zmenáreň, predaj suvenírov, finančné služby Western Union. Hotel zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia je k dispozícii veľká kongresová sála s maximálnou kapacitou 420 osôb, spoločenská miestnosť, 2 menšie kongresové miestnosti a 4 salóniky. Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu. Hotel zabezpečuje aj vystúpenie folklórnych súborov, posedenie a tanec pri cimbalovej hudbe, diskotéky, fakultatívne výlety na Trenčiansky hrad, Čachtický hrad, do Trnavy, Bojníc a Nitry.

V bezprostrednom okolí hotela (80m) sa nachádzajú tenisové kurty, squashová hala, volejbalové ihrisko, minifutbalové ihrisko, krytá hádzanárska hala a zimný štadión. Lákadlom pre milovníkov vodných športov je neďaleká vodná nádrž Sĺňava (cca 500 m), ktorá poskytuje vhodné podmienky pre vodné lyžovanie (s možnosťou zapožičania kneeboardu a neoprénu), klienti majú možnosť využiť služby požičovne vodných skútrov, zahrať si plážový volejbal. V blízkosti hotela sa nachádza aj strelnica. Svoj voľný čas môžete venovať aj splavu plťou po rieke Váh (dĺžka splavovaného úseku – 9 km) alebo relaxovať počas plavby vyhliadkovou loďou po Váhu a priehrade.

Pele - mele

Hotel Sĺňava je vďaka svojej polohe a širokej ponuky doplnkových služieb vhodný na rodinné rekreácie, relaxačné a regeneračné pobyty, športové sústredenia, kongresovú turistiku, spoločenské večery, pracovné posedenia, rauty, kokteily a recepcie.

Cenová relácia :
620,- Sk / noc / polpenzia - 1 450,- Sk / noc / polpenzia

Kompletný cenník

Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=268


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore