Test
29.05.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel *** Máj - Liptovský Ján

Hotel Máj je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške 700 metrov, pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám. Hotel leží a na konci obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov. Práve vďaka bohatému výskytu termálnych a minerálnych prameňov je Liptovský Ján obľúbeným miestom pre kúpeľné a rekreačné pobyty.

Ubytovacie služby

Kompletne zrekonštruovaný hotel Máj ponúka ubytovanie v moderne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, rodinných izbách, apartmánoch a izbách pre imobilných klientov, ktoré sú vybavené farebným TV prijímačom so SAT programom, rádiom, telefónom, trezorom, samostatným sociálnym zariadením, sprchovým kútom a balkónom. Pre náročnejších klientov sú určené apartmány, ktoré tvoria 2 izby (spálňa a obývacia miestnosť) vybavené farebným TV, rádiom, telefónom, trezorom, chladničkou a samostatným sociálnym zariadením. Komfort a pohodlie najvyššieho stupňa poskytuje dvojposchodový apartmán de luxe s vlastnou terasou na najvyššom poschodí hotela. V hoteli nie je možné ubytovanie so psom.

Gastronomické služby

Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia ktorá ponúka široký výber medzinárodných jedál a miestnych špecialít. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Hoteloví hostia môžu využiť aj služby aperitív baru, ktorý ponúka široký výber alkoholických, nealkoholických, teplých aj studených nápojov a mliečnych koktejlov. Na prízemí hotela je k dispozícii bistro, príjemné posedenie poskytuje aj Delfín bar pri hotelovom bazéne. Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná kongresová sála, menšie rodinné a firemné oslavy realizuje hotel v salónikoch. Počas letných mesiacov sa pre organizovanie exteriérových akcií spojených s opekaním (grilpárty) môže využiť záhradu pri hoteli Ďumbier.

Doplnkové služby

Pre aktívne využitie voľného času hotel ponúka služby športovo-relaxačného centra, kde je hosťom k dispozícii krytý bazén s termálnou vodou, sauna, klasické a podvodné masáže a priestranné fitnes centrum. Klienti môžu využiť aj služby úschovne a požičovne zimných športových potrieb (lyže, bežky, snowboardy) a požičovne horských bicyklov. V hoteli je k dispozícii aj biliard, stolný tenis a stolný futbal a pre najmenších detský kútik, kde sa na ne usmieva Maťko a Kubko s ovečkami. Súčasťou areálu hotela je aj známe termálne kúpalisko s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 29 0C, tenisový kurty ako aj priestory pre plážový volejbal. K ďalšej štandardnej ponuke hotela patria práčovnícke služby, zmenáreň, predaj suvenírov, finančné služby Western Union. Hotel zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia je k dispozícii veľká kongresová sála s maximálnou kapacitou 200 osôb a 4 salóniky s kapacitou od 10 do 40 miest. Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu. Hotel zabezpečje aj vystúpenie folklórnych súborov, posedenie a tanec pri ľudovej hudbe, diskotéky, fakultatívne výlety do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Vysoké Tatry, Jasná) v spolupráci s informačným centrom.

V blízkosti hotela nájdete veľa čarovných cyklistických a turistických trás rôznych náročností, množstvo športových a kultúrnych podujatí. V blízkosti hotela Máj sa nachádza lyžiarske stredisko Javorovica, kde sú 4 vleky s umelým zasnežovaním, upravované lyžiarske zjazdovky s celkovou dĺžkou 1.900 m. V okolí sú výborné podmienky aj na bežecké lyžovanie. Miernejšie svahy sú vhodné na sánkovanie.

Pele - mele

Hotel Máj je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno - ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí. Na svoje si prídu aj obdivovatelia kultúrnych pamiatok. Liptovský Ján je jednou z najzaujímavejších obcí Liptova z hľadiska historického a umeleckohistorického. Historickú zástavbu obce podnes tvorí 24 kaštieľov a kúrii zo 16. a 17. storočia, ktorých umelecká hodnota ich zaraďuje medzi najhodnotnejšie renesančné kaštiele na Slovensku.

Cenová relácia :
590,- Sk / noc / polpenzia - 1 800,- Sk / noc / polpenzia

Kompletný cenník

Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=265


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore