Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel ** - Liptovský Ján

Hotel sa nachádza v jednej z najkrajších dolín Národného parku Nízke Tatry, v Jánskej doline, ktorá je dlhá 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera (2043m). Hotel leží v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov.

Ubytovacie služby

Hotel ponúka ubytovanie v pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vybavených WC, sprchou, telefónom, rádiom, farebným TV prijímačom so SAT programom. Jedna tretina izieb má aj vlastný balkón s nádherným výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier.

Gastronomické služby

Hotelová reštaurácia na prízemí disponuje kapacitou 150 miest a ponúka špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú rozšírené kontinentálne s pestrou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie nájdu hoteloví hosti v dennom bare, počas letných mesiacov môžu klienti využiť pre organizovanie exteriérových akcií spojených s opekaním veľkú hotelovú záhradu. Priamo pred hotelom poskytuje svoje služby tradičný drevený bufet KRIELO so širokou ponukou a občerstvenia.

Doplnkové služby

Hosťom je k dispozícii fitnescentrum, sauna, stolný tenis a biliard. Počas celého roka majú hoteloví hostia možnosť využívať so zľavou krytý bazén v neďalekom hoteli Máj s termálnou vodou, ako aj ďalšie služby športovo-relaxačného centra: saunu, klasické a podvodné masáže a pod. V letným mesiacoch určite využijete zvýhodnené vstupy na neďaleké termálne kúpalisko pri hoteli Máj, kde nájdete aj tenisové kurty, obchodíky a stánky s občerstvením.

Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj dennej tlače a časopisov na základe objednávok klientov, predaj pohľadníc, známok, telefónnych kariet a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, práčovnícke a zmenárenské služby. V zimných mesiacoch je k dispozícii úschovňa lyží a lyžiarskych potrieb. V budove hotela je umiestnená aj požičovňa športových potrieb a horských byciklov. Priestory TV miestností je možné využiť aj na organizáciu menších školení a seminárov. Súčasťou areálu hotela je aj bezplatné a nestrážené parkovisko.

Hotel zabezpečuje aj vystúpenie folklórnych súborov, posedenie a tanec pri ľudovej hudbe, diskotéky, fakultatívne výlety do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Vysoké Tatry, Jasná) v spolupráci s informačným centrom.

V letnom období návštevníkov čaká veľa čarovných cyklistických a turistických trás rôznych náročností, množstvo športových a kultúrnych podujatí. Zimná sezóna umožňuje dokonalé športové vyžitie v lyžiarskom stredisku Javorovica , ktoré je od hotela vzdialené cca 300 m a ponúka upravované a umelo zasnežované lyžiarske zjazdovky s celkovou dĺžkou 1.900 m všetkých stupňov náročností, lyžiarsku školu pre začiatočníkov aj pokročilých, požičovňu lyží, snowboardov a ski servis. V okolí sú výborné podmienky aj na bežecké lyžovanie. Miernejšie svahy sú vhodné na sánkovanie.

Tí náročnejší si určite nenechajú ujsť možnosť jazdy na koni, koči, splavovanie rieky Belá alebo aj paragliding.

Pele - mele

Okrem tradičných rodinných rekreácií a dovolenkových pobytov hotel Ďumbier ponúka špeciálne seniorské pobyty určené najstaršej generácii ale poskytuje aj vhodné podmienky pre lyžiarske a športové sústredenia alebo organizovanie menších spoločenských akcií prípadne firemných školení a seminárov. Nachádza sa v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je z historického a umeleckohistorického hľadiska jednou z najzaujímavejších obcí Liptovského regiónu.

Cenová relácia :
špecifikujte počet osôb a ich vek, požadovaný termín pobytu a informujte Váš kontakt a obratom Vám pošleme cenovú indikáciu.

Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=264


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore