Test
24.07.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel ** J. Šverma - Demänovská dolina
Popis:   
Hotel

Hotel je situovaný v lyžiarskom a turistickom stredisku nízkotatranského národného parku v Demänovskej Doline, v blízkosti údolnej stanice kabínkovej lanovky zimného strediska Jasná. Demänovská Dolina je jednou z najpôvabnejších a najnavštevovanejších dolín Nízkych Tatier ponúka ideálne podmienky pre zimnú, letnú turistiku a zimné športy. Jej súčasťou je komplex jaskýň - Demänovský kras ako aj ďalšia atraktivita oblasti – Vrbické pleso.

Ubytovacie služby

Hotel disponuje ubytovacou kapacitou 103 izieb s celkovým počtom 287 lôžok. Ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a apartmánoch. Všetky pohodlne zariadené izby sú vybavené sprchou a WC, TV prijímačom so SAT programom, rádiom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

Gastronomické služby

Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia s kapacitou 153 miest s možnosťou rozšírenia kapacity prepojením s konferenčnou miestnosťou. Raňajky sú rozšírené kontinentálne s pestrou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Jedálny lístok ponúka ďalší široký výber domácich aj medzinárodných jedál a špecialít.

Hosťom je k dispozícii aj aperitív bar so širokou ponukou alkoholických, nealkoholických, teplých aj studených nápojov.

Zaujímavú atmosféru slovenského historického vidieka si môžete doslova vychutnať v tradične zariadenej Slovenskej izbe s bohatým výberom typických slovenských špecialít.

Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná 1 veľká konferenčná miestnosť s celkovou kapacitou 200 až 250 osôb s možnosťou jej predelenia na 3 menšie miestnosti, pre akcie s menším počtom účastníkov ako aj firemné resp. rodinné oslavy je možné využiť aj kapacitu Slovenskej izby ako salónika s kapacitou 30 osôb.

Doplnkové služby

Hosťom túžiacim po oddychu a regenerácii svojich síl slúži hotelové fitnes centrum, sauna, masáže, solárium, stolný tenis, biliard, požičovňa športových potrieb (lyží, horských bicyklov a pod.) ako aj úschovňa lyží a bicyklov. K štandardnej ponuke hotela patria zmenárenské služby, práčovnícke služby, úschova cenností v hotelovom trezore ako aj predaj suvenírov. Deti sa môžu vyšantiť v detskej hotelovej herni. Platené a strážené parkovisko je umiestnené priamo pri hoteli. Pri hoteli je umiestnené aj ohnisko, ktoré môžete využiť na opekanie a posedenie v prírode.

Hotel zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia sú k dispozícii konferenčná miestnosť s maximálnou kapacitou 200 až 250 osôb, ktoré je možné v prípade požiadaviek rozdeliť. Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu.

Hotel J. Šverma leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná s najlepšími lyžiarskymi terénmi na celom Slovensku. V jeho blízkosti sú všetky typy lyžiarskych vlekov, kabínkové a sedačkové lanovky, lyžiarska škola, požičovňa lyží, ski servis, paragliding.

Pele - mele

Hotel je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno - ozdravovací pobyt, športové a lyžiarske sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí. Prostredie Nízkych Tatier ponúka široké možnosti na turistiku a výlety, k atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras (Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa Slobody) a Vrbické pleso. Celá dolina a jej lyžiarske stredisko Jasná sú magnetom priťahujúcim lyžiarov v zime a turistov do okolitých hôr v ostatných ročných obdobiach. Región Liptova ponúka širokú škálu športového vyžitia – horská cykloturistika, turistika, vodné športy. Priehrada Liptovská Mara, vzdialená od hotela cca 20 km ponúka plavbu vyhliadkovou loďou, možnosť surfovania, jachtingu, vodného bicyklovania, rybárčenia. Spestrením pobytu je aj návšteva neďalekých termálnych kúpalísk (Liptovský Ján, Bešeňová, najväčší aquapark na Slovensku v blízkosti L. Mikuláša – Tatralandia).

Cenová relácia :
špecifikujte počet osôb a ich vek, požadovaný termín pobytu a informujte Váš kontakt a obratom Vám pošleme cenovú indikáciu.
Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=259


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore