Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel * Magura

Hotel Magura leží v Monkovej doline medzi Belianskymi Tatrami a pohorím Spišská Magura, v blízkosti rázovitej goralskej obce Ždiar. Popularitu turistického a lyžiarskeho strediska umocňuje čaro ľudovej architektúry a goralského folklóru, ktoré dokumentuje expozícia Ždiarskej izby a života goralského ľudu priamo v obci.

Ubytovacie služby

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených rodinných izbách, jedno-, dvoj- a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, rádiom a balkónom. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky, v hoteli je možné ubytovanie so psom.

Gastronomické služby

Bohatý výber jedál a nápojov ponúka hotelová reštaurácia, príjemné posedenie poskytuje denný bar. Pre spríjemnenie oddychu je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť a TV miestnosť, čitáreň a klubovňa s biliardom. Pre organizovanie spoločenských a firemných podujatí je k dispozícii konferenčná miestnosť s kapacitou 150 osôb, komornejšiu atmosféru ponúkajú 2 hotelové salóniky.

Doplnkové služby

Hosťom je k dispozícii fitnescentrum, stolný tenis, úschovňa a požičovňa športových potrieb a horských bicyklov, volejbalové a futbalové ihrisko, priamo pri hoteli sa nachádza lyžiarsky vlek pre deti i začiatočníkov a terény vhodné na sánkovanie. Pre deti je pripravené detské ihrisko a detský hrací automat. Príjemné posedenie v prírode poskytuje vonkajšie ohnisko s prístreškom. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, zmenárenské služby, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, práčovnícke služby. Hoteloví hostia majú k dispozícii bezplatné parkovisko priamo pred hotelom. Hotel zabezpečuje organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok a fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia ( Poľsko, Vysoké Tatry, Poprad, Belianska jaskyňa).

Vďaka výborným lyžiarskym terénom rôznej náročnosti a dobrým snehovým podmienkam je Ždiar vyhľadávaným zimným strediskom. V lokalite sa nachádza viac ako 20 lyžiarskych vlekov, k najnavštevovanejším centrám patrí Strednica s 9 vlekmi a umelým zasnežovaním a Bachledova dolina s 3 vlekmi a trojsedačkovou lanovkou prepojená so športovým areálom v Jezersku. Okolie má veľmi dobré terény pre bežecké lyžovanie, upravené bežecké trasy majú dĺžku 30 km, k najkrajším patrí túra Bachledovou dolinou na hrebeň Magury, do Monkovej doliny a Ždiaru. V letnej sezóne majú návštevníci možnosť podnikať nenáročné vychádzky priamo v Ždiar a jeho bezprostrednom okolí, náročnejším sú určené vysokohorské túry do Kopského sedla, k chate Plesnivec, do dolín Meďodoly a do doliny Siedmych prameňov ako aj jednosmerný náučný chodník Monkovou dolinou, ktorý spája Ždiar so Širokým a Kopským sedlom. Pohorie je významnou krasovou oblasťou a turisticky sprístupnená je Belianska jaskyňa.

Pele – mele

Hotel Magura je vďaka svojej polohe a vybaveniu ideálnym miestom pre pobyty detských kolektívov, v zimnej sezóne pre organizovanie lyžiarskych výcvikov a v jarných a jesenných mesiacoch pre zelené školy v prírode. Milovníkom adrenalínových športov poskytujú ždiarske kopce a lúky ideálne podmienky na paragliding aj pre začiatočníkov, náročnejšie svahy pre odvážnejších sú v blízkom Lendaku.

Cenová relácia :
400,- Sk / noc / polpenzia - 1 050,- Sk / noc / polpenzia

Kompletný cenník

Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=256


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore