Test
24.07.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel ** Stavbár - Tatranská Štrba

Hotel Stavbár je situovaný na okraji podtatranskej obce Tatranská Štrba, v nádhernom lesnom prostredí, v blízkosti zastávky ozubnicovej železnice tzv. zubačky na Štrbské Pleso. Tatranská Štrba je významným východiskovým bodom do západnej časti Vysokých Tatier, má výhodné dopravné cestné a železničné spojenia (najvyššie položená rýchliková železničná stanica na Slovensku).

Ubytovacie služby

Hotel Stavbár - tradičný tatranský hotel s výbornou infraštruktúrou a polohou poskytuje ubytovanie v 63 izbách s celkovou kapacitou 190 lôžok. Hotelovým hosťom sú k dispozícii dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby a apartmány. Izby sú pohodlne a účelne zariadené a sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, rádiom, farebným TV prijímačom so SAT programom.

Gastronomické služby

Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia so širokou ponukou jedál z domácej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú rozšírené kontinentálne s dobrým výberom jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 jedál vrátane vegetariánskeho menu.

Príjemné posedenie nájdu hoteloví hosti v dennom bare, ktorý poskytuje bohatý výber studených a teplých, alkoholických a nealkoholických nápojov. Pre večernú zábavu je ideálny aperitív bar, známy organizovaním populárnych sobotňajších diskoték.

Hotel ponúka aj vhodné priestory na organizovanie menších gastronomických akcií a spoločenských podujatí ako sú semináre, obchodné rokovania a obedy, rodinné oslavy, svadby, stužkové, promócie, kary a podobne.

Doplnkové služby

Ubytovaným hosťom je k dispozícii hotelová knižnica, biliard, stolný tenis, ruské kolky, minigolf, tenisový kurt, softbal, kaderníctvo, úschovňa a požičovňa lyží a športových potrieb. Pre deti je pripravená atraktívna detská herňa, priestory pri hotely sú vhodné aj na loptové hry (napr. volejbal) a k dispozícii je aj ohnisko, kde je možné organizovať posedenie spojené s opekaním alebo iné akcie. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, práčovnícke a zmenárenské služby. Pre usporiadanie menších spoločenských či pracovných akcií, školení a seminárov slúži salónik s kapacitou 20 až 25 osôb ako aj televízna miestnosť v podkroví, prípadne priestory reštaurácie. Hotel zabezpečuje pre svojich hostí aj fakultatívne výlety do okolia Vysokých Tatier, na Spiš, Zamagurie, do Demänovskej doliny, Poľska a či iných turisticky atraktívnych oblastí.

V blízkosti hotela sa nachádza aj požičovňa horských bicyklov, priamo v obci Štrba je vybudovaná náučno-relaxačná cyklotrasa a vhodné trasy ponúka aj vzdialenejšie okolie tejto lokality. Letné mesiace sú najlepšie na pestovanie klasickej turistiky, vysokohorskej turistiky, trekkingu a horolezectva, vychádzky v podtatranských lesoch mimo národného parku je možné spestriť si zberom lesných plodov. Milovníci rybolovu nájdu priamo v obci rybník s možnosťou zakúpenia rybárskeho lístka. Spestrením oddychu môžu byť aj návštevy termálnych kúpalísk – Vrbov, Bešeňová, Liptovský Ján, aquaparku Tatralandia, krytej plavárne v Starom Smokovci, viacerých jaskýň (Belianska jaskyňa, Demänovské jaskyne, Važecká jaskyňa).

V zimnom období slúžia návštevníkom 2 menšie lyžiarske vleky priamo v Tatranskej Štrbe, vzdialené cca 300 m od hotela, ktoré sú určené menej náročným lyžiarom a deťom. Pokročilejší lyžiari si prídu na svoje pri návšteve známych lyžiarskych stredísk, ktoré ponúkajú kvalitne upravené trate pre zjazdové lyžovanie: Štrbské Pleso – Areál snov (10 km), Starý Smokovec (20km), Tatranská Lomnica (25km), Lopušná dolina pri Svite (7 km), Jasná (50km). Okolie hotela Stavbár poskytuje dobré podmienky pre bežecké lyžovanie.

Pele - mele

Hotel sa nachádza v blízkosti najvyhľadávanejších stredísk zimných športov a letnej turistiky, okolitá lokalita ponúka aj mnoho historických pamätihodností a iných turistických atraktivít. Najznámejšie a najvyššie položené rekreačné stredisko Vysokých Tatier - Štrbské Pleso (1355m) je od hotela vzdialené len 10 km, v letnej sezóne je vyhľadávaným východiskom pre vysokohorské túry rôznych náročností, horolezecké výstupy a rôzne výlety. Známou tatranskou električkou sa zo Štrbského Plesa doveziete do všetkých tatranských osád (Smokovce, Lomnica). V zimnom období sú k dispozícii viaceré lyžiarske strediská: Areál snov na Štrbskom Plese, Lopušná Dolina, Liptovská Teplička, Jasná v Nízkych Tatrách.

Cenová relácia :
400,- Sk / noc / polpenzia - 1 050,- Sk / noc / polpenzia

Kompletný cenník

Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=252


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore