Test
24.07.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel Morava - Tatranská Lomnica

Hotel SOREA MORAVA a jeho najbližšie okolie ponúkajú rekreantom zdravé prežitie dovolenky pri atraktívnom oddychu. Poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a rodinných izbách, vybavených sprchou, WC, telefónom, rádiom, farebným TV príjmačom so SAT programom.
K dispozícii je hotelová reštaurácia, kaviareň a spoločenská miestnosť pre cca 160 osôb.

Súčasťou hotela MORAVA je aj penzión ZORA, ktorý sa delí na ZORA 1 - 16 izieb (dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, trojlôžkové izby, apartmán pre 3 osoby, vybavené kúpelňou, WC, telefónom, rádiom a TV) a ZORA 2 - 14 izieb (dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinná izba pre 4 až 5 osôb, rádio, umývadlo, sociálne zariadenie spoločné na chodbe). Hotel zároveň ponúka saunu, masáže, stolný tenis, biliard, ihrisko pre volejbal (resp. nohejbal), úschovňu lyží, požičovňu športových potrieb. V zime sa možno korčulovať na prírodnom klzisku. Detský lyžiarsky vlek je priamo pri hoteli.

Tatranská Lomnica je významným letným i zimným turisticko-rekreačným strediskom. Okrem jazdeckej dostihovej trate, všešportového štadióna, tenisových dvorcov, minigolfu s parkovou úpravou sú tu v zime výborné lyžiarske bežecké i zjazdové trate. Neďaleko hotela je umelo zasnežované lyžiarske stredisko s vlekom "JAMY", nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso a visutej lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

Hotel SOREA MORAVA je mimoriadne vhodný pre rodinnú rekreáciu, seniorské pobyty, relaxačno - ozdravovacie pobyty, semináre, školenia, spoločenské podujatia. Výborná poloha hotela umožňuje hosťom podnikať túry do celej oblasti Vysokých Tatier. Ponúka možnosť využitia fakultatívnych výletov do rázovitej obce Ždiar, do Belianskej jaskyne, do zamagurských obcí a na Pieniny (splav na pltiach), do Poľska.

Cenová relácia :
510,- Sk / noc / polpenzia - 1 400,- Sk / noc / polpenzia

Kompletný cenník

Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=246


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore