Test
24.07.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Horský hotel *** Hrebienok - Starý Smokovec

Horský hotel Hrebienok leží v rovnomennom horskom stredisku Hrebienok, v prekrásnej scenérii Vysokých Tatier na juhovýchodnom úpätí Slavkovského štítu. S najstaršou tatransku osadou - Starý Smokovec je spojený pozemnou lanovkou, ktorá patrí k tradicným turistickým atrakciám Tatier.

Ubytovacie služby

Kompletne zrekonštruovaný hotel poskytuje ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnostou prístelky, ktoré sú vybavené kúpelnou so sprchovacím kútom, WC, telefónom, rádiom, farebným TV prijímacom so SAT programom a balkónom. Rodinám s malými detmi ponúkame aj možnost zapožicania detskej postielky. V hoteli je možné ubytovanie so psom.

Gastronomické služby

Bohatý výber jedál medzinárodnej i národnej kuchyne ponúkajú 2 hotelové reštaurácie. Ranajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy a vecere (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnostou výberu z 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Stravovacie služby ponúka aj hotelová jedálen so samoobsluhou. Širokú ponuku nápojov a príjemné posedenie poskytuje hotelová kaviaren. Slávnostné obedy a vecere pre uzavretú spolocnost, školenia a semináre a dalšie podujatia spolocenského charakteru je možné organizovat v dvoch hotelových salónikoch. Samozrejmostou je 24 hodinový hotelový roomservis.

Doplnkové služby

Aktívne relaxujúcim hostom je k dispozícii sauna, klasické masáže, požicovna zimných športových potrieb a biliard. Hotel štandardne poskytuje informacné služby, predaj pohladníc, známok a dalšieho tovaru, požiciavanie sušicov na vlasy a žehliciek, prácovnícke a zmenárenské služby. Hotel zabezpecuje aj organizovanie kultúrnych a spolocenských programov, posedení pri ludovej hudbe, diskoték, besiedok, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Polsko, Nízke Tatry, Jasná).

Hotel sa nachádza v piatom ochrannom pásme Tatranského národného parku a prístup k nemu je možný len pozemnou lanovkou. Hoteloví hostia môžu využit strážené a platené parkovisko pri hoteli Grand v Starom Smokovci.

V letných mesiacoch je Hrebienok oblúbeným východiskovým miestom pre nárocné i menej nárocné vysokohorské túry a výlety k Studenovodským vodopádom, do Velkej a Malej Studenej doliny, na Slavkovský štít, k horských chatám (Zamkovského, Sliezsky dom, Téryho, Zbojnícka), tatranskou magistrálou na Skalnaté pleso. Vyznávacom cykloturistiky je urcená menej nárocná cyklotúra zo Starého Smokovca na Hrebienok, vedúca po dráhe sánkarskej trate. V zimnej sezóne patrí lyžiarske stredisko Hrebienok, ktorého centrom je horský hotel Hrebienok, k najvyhladávanejším strediskám Vysokých Tatier. Lyžiarsky areál pozostáva z dvoch castí, Horná lúka s prevýšením cez 200 m je urcená zdatnejším lyžiarom, Dolná lúka je vhodná aj pre deti a zaciatocníkov. V stredisku je celkovo 6 vlekov a 6 zjazdových tratí s celkovou dlžkou 1552 m. Milovníkom zimných športov je urcená aj osvetlená sánkárska a bobová dráha Hrebienok – Starý Smokovec, detská lyžiarska škôlka, požicovna lyží a saní. Hrebienok je aj známym východiskom skialpinistických túr do oblasti Velkej a Malej studenej doliny.

Pele - mele

Horský hotel Hrebienok leží v cistom vysokohorskom prostredí, známom svojimi klimatickými liecebnými úcinkami. Pobyt je vhodný nielen pre rodiny s detmi, ale predovšetkým pre milovníkov zimných športov a letnej vysokohorskej turistiky.

Cenová relácia :
špecifikujte počet osôb a ich vek, požadovaný termín pobytu a informujte Váš kontakt a obratom Vám pošleme cenovú indikáciu. Pls specify pax number, requested date and we shall inform you prices by return.>
Mobile:  0902 679 241, 0905 948 845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=242


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore