Test
24.05.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!
Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk   

english

Nákupy a služby


Ubytovanie:

Hotel *** Skalnička - Horný Smokovec

Hotel Skalnička je umiestnený v príjemnom vysokohorskom prostredí Horného Smokovca, jednej z novších tatranských osád, ktorá je dôležitým východiskom do centrálnej časti Vysokých Tatier.

Ubytovacie služby

Hotel Skalnička poskytuje ubytovanie v komfortne a pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vybavených WC, sprchou, telefónom, TV prijímačom so SAT programom a chladničkou. V hoteli je možné ubytovanie so psom.

Gastronomické služby

Bohatý výber jedál medzinárodnej i národnej kuchyne ponúka hotelová reštaurácia. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy a večere (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje denný bar. Pre organizovanie menších spoločenských a firemných podujatí, školení a seminárov je vhodná konferenčná miestnosť.

Doplnkové služby

Hostia môžu vo svojom voľnom čase využívať moderne zariadené hotelové fitnescentrum a saunu. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, práčovnícke a zmenárenské služby. Hosťom je k dispozícii bezplatné parkovisko priamo pri hoteli.

Hotel je umiestnený v blízkosti zastávky Tatranskej elektrickej železnice, ktorá poskytuje vynikajúce dopravné spojenia do všetkých turistických a lyžiarskych centier Vysokých Tatier (Tatranská Lomnica, Starý Smokovec). Okolie poskytuje výborné možnosti pre pohodlné prechádzky po chodníku nad cestou Slobody smerom do Starého Smokovca, Dolného Smokovca a do Tatranskej Lomnice. V letnej sezóne je vhodným východiskom pre vysokohorské túry na Sliezsky dom, Slavkovský štít, Zbojnícku chatu, Skalnaté pleso, výlety do Popradu, Kežmarku, Belianskej jaskyne alebo termálneho kúpaliska Vrbov. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.

V zimnej sezóne je lyžiarom k dispozícii lyžiarsky vlek priamo v Hornom Smokovci v blízkosti hotela Bellevue, lyžiarske vleky v stredisku Jakubková lúka vhodnom pre začiatočníkov a deti a lyžiarske stredisko Hrebienok, dostupné pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca s lyžiarskymi terénmi rôznej obtiažnosti. V okolí poskytujú služby aj viaceré lyžiarske školy, ski servisy a požičovne športových potrieb. Milovníkom zimných športov poteší aj sánkárska a bobová dráha z Hrebienka do Starého Smokovca a dobré terény pre bežecké lyžovanie v okolí hotela.

Pele - mele

Novootvorený hotel Skalnička poskytuje svoje služby v príjemnom prostredí malého hotela s rodinnou atmosférou a je obľúbeným miestom pre pobyty rodín s deťmi a milovníkov turistiky.

Cenová relácia :
530,- Sk / noc / polpenzia - 1 200,- Sk / noc / polpenzia

Kompletný cenník

Mobile:  0902679241, 0905948845

Email:  trade@ba.psg.sk

Url:  http://www.lodgingbooking.sk/stay.php?s=view&language=SK&id=240


Kliknite Vaše mesto/obec a pridajte si prezentáciu subjektu
Reštaurácie zadarmo – ostatné subjekty ubytovania, obchodu atď. poplatok 250 SK.
 


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore