www.tourist-channel.sk - Tourist-Channel :: Dravé šelmy Slovenska
Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
27.05.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

  
english

  english« « pridaj nový článok « «

 
Ochrana dravcov na Slovensku - RPS
 
 

  Sme mimovládna organizácia, občianske združenie. Poslaním našej organizácie Ochrana dravcov na Slovensku (RPS) je prispievať k ochrane biodiverzity s osobitným zreteľom na ochranu dravcov, sov a ich biotopov v súlade s princípmi trvalo udržateľného rozvoja. Výskumu a ochrane voľne žijúcich dravých vtákov a sov na celom území Slovenska sa venujeme už od roku 1975.
...... viac
 
 
 
 
tlač Vytlačiť obsah tejto stránky na tlačiareň.
,
uprav 
autor: Martina Badidová       (1139)
 

 
opät´ nový zákon
 
 

   Opat a to uz piaty krat !!! za poslednych 10 rokov sa pripravuje novy zakon, takze kazde dva roky a opat budu musiet chovatelia menit preukazy o povode.Zakon pripravuju opat rovnaki uradnici, ktori ho uz urobili pat krat zle !!! a maju za sebov aj niekolko prehratych sudov.Zakon opat priravuje velmi prisne kriteria, ale opat !!! len proti obcanom a uradnik zoztava nedotnutitelny a komu dal boh /rozumej minister/ urad, tak tomu dal aj rozum.Chudobne Slovensko, ktore ma skoro 500 000 nezamestnanych, zrusi aj chovatelstvo.Ide asi o to ze obcan ma chodit len do hypermarketoch a mladez namiesto napr.zaujmovych a vzdelavacich kruzkoch ma smerovat k urcitym nav.latkam.
...... viac
 
 
 
 
tlač Vytlačiť obsah tejto stránky na tlačiareň.
,
uprav 
autor: Anton  Moravcik     (3184)
 

 
sokoly
 
 

   Zastavte degeneraciu sokola raroha na stlpoch elektrickeho vedenia. Ma sa chranit prirodzeny biotop sokola raroha a stlpy el.vedenia to nieje prirodzeny biotop !!!
...... viac
 
 
 
 
tlač Vytlačiť obsah tejto stránky na tlačiareň.
,
uprav 
autor: Anton  Moravcik     (0)
 

 
SVODAS - Kto sme?
 
 

  Kto sme SVODAS je mimovládnou organizáciou zameranou na výskum a ochranu dravcov a sov a ich biotopov na území Slovenska.
...... viac
 
 
 
 
tlač Vytlačiť obsah tejto stránky na tlačiareň.
,
uprav 
autor:        (8177)
 

Dnes má meniny: Meniny pre SR na WWW.Tourist-Channel.sk