Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
24.07.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Vila "Martina"
Ján Jurkovič
Bešeňová
pošta 034 83 Liptovská Teplá


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Termálne kúpaliská Bešeňová sa nachádzajú v lokalite vodnej nádrže Liptovská Mara. V tesnej blízkosti sa nachádza prírodny útvar - Bešeňovské skaly. Príťažlivosť oblasti zvyšujú pohoria Nízkych, Vysokých a Západných Tatier. Atraktívne výletné miesta sú Oravský zámok, skanzem v Pribiline. Zuberci a Vlkolinci, dre-vené kostoly v Liptovskom Kríži a Smrečanoch, múzea a galérie v Liptovskom Mikuláši a Ružomberku.
 • Agroturistické zariadenie Bešeňová - Liptovská Teplá
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.