Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
20.06.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistická farma "Gejdák"
Emil Sanica
Cesta na Vlkolínec 17
034 01 Ružomberok


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Farma je umiestnená nad mestom Ružomberok v pohorí Veľká Fatra 1 km od hlavnej cesty Ružomberok - Banská Bystrica. Je z nej krásny výhľad na mesto Ružomberok, horské masívy Chočských vrchov, Západnych a Nízkyh Tatier. Okolie farmy ponúka široké možnosti letnej turistiky i zim-ných športov, ako aj kultúrne využitie. Od farmy vedie turistický chodník do pamiatkovej rezervácie zapísanej v svetovom kul-túrnom dedičstve UNESCO - dedinky Vlkolínec, ktorý pokračuje do známeho lyžiarskeho strediska Malinô Brdo.
 • Agroturistické zariadenie Gejdák - Ružomberok   Agroturistické zariadenie Gejdák - Ružomberok
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.