Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
16.04.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistické centrum Korňa s.r.o.
"Penzión Mária"
Lenka Obrobiňáková
023 21 Korňa 581


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Obec Korňa leží v časti chránenej krajinnej oblasti Kysuce, 20 km od Čadce. Mierne zvlnené chrbty Javorníkov ponúkajú výhľady na okolitú krajinu, početné turistické a cykloturistické chodníky, v zime bežecké trasy a zjazdovky. V areáli penziónu je hospodársky dvor s chovom domaácich zvierat, jazdecká škola, možnosť loviť pstruhy alebo si vyskúšať niektoré gazdovské práce.
 • Agroturistické zariadenie Korňa   Agroturistické zariadenie Korňa
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.