Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistická pštrosia farma
Jezef Martiniak ml., agropodnikateľ
023 14 Skalité č. 961


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Obec Skalité leží v krásnom prírodnom prostredí Kysuckých Beskýd. Je súčasťou známeho strediska cestovného ruchu Skalité-Serafínov, hraničiace s poľským strediskom Zwardoň. Návštevník tu nájde v lete dobré podmienky pre turistiku, v zime zas lyžiarske svahy so štyrmi vlekmi s kapacitou 2000 osôb za hodinu. Prístup do strediska je možný vlakom z Čadce do zastávky Serafínov. Autom či autobusom sa do strediska dostanete cestným ťahom II/487, odbočením z trasy E 75 vo Svrčinovci. Skalité je známe aj osobitým folklórom, ľudovými remeslami a špeciálnou kysuckou gastronómiou.
 • Agroturistické zariadenie Skalité    Agroturistické zariadenie Skalité
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.