Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
14.06.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistické školiace stredisko
Múzeum včelárstva
Včelárska Paseka
900 50 Kráľová pri Senci


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Včelárska paseka s. r. o. je zariadenie Slovenského zväzu včelárov. Leží pri ceste Senec - Sládkovičovo. Areál obklopuje anglický paek, v ktorom je vybudovaný Včelársky skanzen - Múzeum včelárstva na Slovensku.
  Možnosť ubytovania, občerstvenia, stravovania i varenia, posedenia pri táboráku, rybolovu a prác v záhrade. V okolí možnosť kúpania v prírodných i termálnych vodách. Ochutnávka a predaj včelích produktov: med, medovina, peľ, propolis a včelí vosk.
 • Agroturistické zariadenie Demandice   Agroturistické zariadenie Demandice
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.