Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
20.06.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Ranč u "Bobiho"
Ing. Ivana Knoppová
935 02 Nový Tekov č.88


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Obec sa nachádza 15 km od Levíc na hlavnej trase Nové Zámky-Žiar nad Hronom. Má bohatú tradíciu chovu koní na Slovensku. Na tradíciu chovu koní nadviazala aj spoločnosť RANČ u BOBIHO s.r.o., ktorá tu vybudovala a ďalej rozvíja agroturistické centrum, v ktorom ponúka širokú paletu atraktívnych agroturistických služieb pre dospelých aj pre deti. Blízke okolie umožňuje poznávanie zaujímavých kultúrno-historických pamiatok.
 • Agroturistické zariadenie Nový Tekov   Agroturistické zariadenie Nový Tekov
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.