Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
20.06.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistický areál "Rozálka"
IRI a.s.
Suvorovova 9
P.O.BOX 112
902 01 Pezinok


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Areál sa nachádza na úpätí Malých Karpát, v severnej časti mesta Pezinka. Mesto Pezinok je vzdialené 18 km od Bratislavy. Je strediskom vinohradníctva, priemyselnej výroby a potravinár-stva. Prvá písomná zmienka o lokalite je z roku 1208, poskytuje teda i historické a kultúrne pamiatky. K hlavným agroturistickým službám patrí jazda na koni, na koči a jazdecké kurzy. Súčasťou areálu sú štyri tenisové dvorce. V mesiacoch júl a august sú organizované pobyty pre 7-15-ročné deti v indiánskych vigvamoch typu TEEPEE.
 • Agroturistické zariadenie Pezinok   Agroturistické zariadenie Pezinok
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.