Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Dovolenka u Kuchtiakovcov
Ignác Kuchtiak
027 32 Zuberec č.17


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Rázovitá podroháčska obec bola založená v roku 1593. Hlavným zamestnaním obyvateľov bolo počas celých stáročí poľnohospodárstvo, spojené s chovom dobytka a pastierstvom ako aj rôzne ľudové remeslá. Do obce sa turisti dostanú po ceste E77, Dolný Kubín-Tvrdošín, po odbočení v obci Podbiel. Od odbočky sa nachádza Zuberec vo vzdialenosti 13 km. Ubytovanie a stravovanie je možné v turistických chatách, horských hoteloch, penziónoch a v súkromí. Sú tu vynikajúce podmienky pre všetky druhy turistiky a lyžovanie. V obci sú zachované ľudové zvyky a remeslá.
 • Agroturistické zariadenie Zuberec
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.