Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistický náučný chodník
Ing. Mária Olešová
prezidentka KMPAT
029 54 Krušetnica č.233


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Agroturistický náučný chodník sa nachádza v mikroregióne Biela Orava. Spája obce Vasiľov, Krušetnicu a Lomná. Návštevníkom ponúka možnosti poznať vzácne kultúre pamiatky, jedinečné prírodné scenérie, bohatú flóru a faunu. Koordinátorom rozvoja náučného chodníka je Klub mladých podnikateľov v agroturistike /KMPAT/.

  Obec VASIĽOV bola založená v roku 1554 , má 720 obyvateľov. Vďaka iniciatíve súkromného sektora, je známa rozvíjajúcou sa agroturistikou. Agroturistický gazdovský dvor Václava Jurkyho je východzím bodom náučného chodníka.
  Obec KRUŠETNICA, založená v roku 1592, má v súčasnej dobe 880 obyvateľov. V obci je lyžiarsky vlek, sú tu dobré podmienky pre pešiu turistiku a cykloturistiku.
 • Agroturistické zariadenie Agroturistický náučný chodník
  Agroturistické zariadenie Agroturistický náučný chodník   Agroturistické zariadenie Agroturistický náučný chodník
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.