Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
20.06.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Mládežnícke agroturistické služby
SOU Poľnohosp.-Potravinárske
919 42 Voderady č.694


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Obec sa nachádza na sprašovej Trnavskej rovine a od Trnavy je vzdialená 7 km. Učilište sídli v starobylom kaštieli. Má dlhoročnú históriu v príprave žiakov na poľnohospodárske a potravinárske povolanie. Má vlastný domov mládeže, ktorý je spôsobilý pre poskytovanie mládežníckych služieb. V blízkom okolí sa nachádza termálne kúpalisko a vhodné trasy pre cykloturistiku. Sú tu možnosti turistických výletov do oblasti Malých Karpát, Smolenického zámku a jaskyne Driny.
 • Agroturistické zariadenie Voderady   Agroturistické zariadenie Voderady
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.