Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Anna Majer
900 42 Miloslavov č.224


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Tréningový areál v Miloslavove slúži na výcvik a prípravu koní na prácu vo filmoch a živých programoch. Súčasťou tohto areálu je aj telocvičňa a šermiarska sála, v ktorých sa členovia zdokonaľujú vo svojom remesle. Pre chvíle oddychu slúži štýlový bar. Dajú sa v ňom usporadúvať aj spoločenské podujatia. Pre širokú verejnosť sú určené kurzy jazdy na koni pod dohľadom skúsených trénerov, alebo vychádzky na koňoch do okolia. Potrebný oddych a uvoľnenie nájdu návštevníci aj v soláriu a fitness-centre.
 • Agroturistické zariadenie Miloslavov   Agroturistické zariadenie Miloslavov
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.