Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistický hospodársky dvor
Stanislav Gnida
Agropodnikateľ
Oravická č. 46, 027 12 Liesek


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Obec bola založená v polovici 16. storočia, v súčasnej dobe má 2600 obyvateľov. Leží na ceste II/520 medzi Trstenou a Suchou Horou, 6 km od Trstenej. Obyvatelia sa zamestnávajú hlavne v poľnohospodárskej výrobe. Známy je miestny folklór vychádzajúci z goralských tradícií. Z ľudových remesiel sa zachovalo košíkarstvo a drevorezbárstvo. Známa je aj miestna gastronómia. Neďaleko obce sa nachádzajú termálne kúpele Oravice. Sú tu dobré podmienky na lyžovanie, k dispozícii sú tri vleky, ďalej na pešiu turistiku a cykloturistiku.
 • Agroturistické zariadenie Liesek   Agroturistické zariadenie Liesek
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.