Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
27.09.2023
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistické rekreačné zariadenie
"Lesopark"
VM Agromedia, a. s.
Promenádna č.7, 932 01 Veľký Meder


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Obec sa nachádza 73 km od Bratislavy na ceste prvej triedy č. 63 medzi Bratislavou a Komárnom. Patrí do regiónu s rozvinutou poľnohospodárskou výrobou. Vlastné rekreačné stredisko sa nachádza v atraktívnom lesnom prostredí vedľa termálneho kúpaliska. Chemické zloženie geotermálnej vody má priaznivé účinky na liečenie klbových ochorení, chrbtice, svalových únav, prispieva k regenerácii organizmu. Medzi ponúkané služby rekreačného zariadenia patrí aj sauna, podvodná masáž, fitness centrum, tenisový kurt, stolný tenis, futbalové ihrisko.
 • Agroturistické zariadenie Veľký Meder   Agroturistické zariadenie Veľký Meder
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.