Tourist-Channel Slovakia: New homepage!
Test
24.07.2024
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Kontakt:
00421-903447629, 00421-905948845, tel/fax 00421-2-62245272
Email: trade@tourist-channel.sk


Agroturistický penzión "Dolinka"
Poľnohospodárske podielnícke
družstvo
059 40 Liptovská Teplička


Služby:

Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram Piktogram

 • Je vrchárska dedina goralského pôvodu. Leží na severnom úpätí Kráľovej hole v najjuhovýchodnejšom kúte Liptovskej kotliny. Sú pre ňu charakteristické horské hospodárstva s terasovitými políčkami vo svahoch. Prepojenie na dopravu je cez Štrbu alebo Spišské Bystré do Popradu. Lyžovanie pre pokročilých, začiatočníkov, deti a lyžiarske kurzy.
 • Agroturistické zariadenie Liptovská Teplička   Agroturistické zariadenie Liptovská Teplička
  vráť ma na začiatok strany
  tourist-channel hlavná stránka
  Úvodná stránka miest a obcí | Začiatok stránky | Atrakcie
  Regionálne a záujmové združenia | Odkazy miest, obcí a združení
  Občan návštevníkovi | Život obcí
  E-mailujte nám
  Copyright © 1999-2001 J.C.Trade Bridge International s.r.o.,
  All rights reserved.